Hakkımızda / Tarihçe

Doruk'ta Saç Ekimi

Anestezi uzmanı ve doktor kontrolünde olan saç ekimi operasyonu, sedasyon ile konforlu bir şekilde yapılmaktadır. Konforlu olan saç ekimi sayesinde aynı gün taburcu olunabilmektedir. İğne korkusu olan hastalar için ise Needle-free Injection (iğnesiz enjeksiyon) ile sedasyon işlemi de hissedilmemektedir. Bursa’da uyguladığımız saç ekim operasyonunda ileri teknoloji olan DHI Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi, Saphire Saç Ekimi ile yüksek sonuçlar elde edilebilmektedir. Hastanemizde yapılan saç ekim operasyonu sonrasında kişiye özel yaklaşımımız ile, hastalarımıza sağladığımız saç ekimi sonrası bakım kiti, saç yıkama ve operasyon sonrası sürekli takiple saç ekimi süreci ve saç ekimi tedavisi devam etmektedir. Saç Ekim işlemi Özel Doruk Bursa ve Şetbaşı Şubemizde yapılmaktadır.

DORUK: Sağlıkta bir Bursa markası Doruk Sağlık Grubu

Yerel bir sağlık markası olarak “Bursa’nın Hastanesi” konseptini ön plana çıkarıyor. Bursa’da hizmet veren sağlık grubumuz, bünyesine dahil ettiği Özel Bursa Hastanesi ile Bursalılar’la duygusal bir bağ kurmuştur. Zira, Bursa’nın ilk hastanesi, Bursa’nın sağlık grubunda “doruk noktası” olmuştur. 1982 yılında faliyete geçen Bursa’nın köklü sağlık merkezlerinden olan Setbaşı Tıp Merkezi’ni 2018 Aralık Ayı’nda bünyesine alarak hizmet ağını genişletmiştir. Doruk Sağlık Grubu, hasta odaklı anlayışını, doruk hizmet kalitesi ile bütünleştiren kurumumuz yarınlara umutla bakmaktadır.

MİSYONUMUZ

Uzmanlaştığımız sağlık hizmetlerinde, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygılı, gelişmiş sağlık teknolojisi ile topluma Kaliteli Sağlık Hizmeti vermek.

VİZYONUMUZ

Kaliteli sağlık hizmeti sunumunda ulusal ve uluslararası platformda Doruk Sağlık Grubu olarak tanınmak.

DEĞERLERİMİZ

Sağlıkta Güven

Hasta Ve Çalışan Odaklı Hizmet

Sürekli Gelişim

Sağlıklı Toplum İçin Hizmet

Etik Değerlere Bağlılık